Lista zgłoszonych zawodników

Polska Liga Karate 2019
Turniej Mini Challenger
Chrząstowice, 20 października 2019r.

W razie konieczności skorygowania danych prosimy o kontakt pod adresem daniel@proscore.pl
Lp Numer Zawodnik
13  Adamik JakubOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
22  Bąk LauraOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
3116  Baranowski JanTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
4117  Baranowski Jerzy TBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
551  Bargieł KamilOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
6200  Bartosz DanielNyski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)
7196  Becela MariaNyski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
8217  Biały ErykaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat 2012, 2013) Dziewczęta
9103  Biegała MichałLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
1045  Bielecki ArturOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
1141  Bielecki WojciechOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)
12127  BIENIEK NIKOLAFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
1379  Blacha IgorBielski klub karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
1470  Bodziony AleksandraKlub Karate Shin Czarny BórKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
1531  Brycki DominikOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
16169  Brylińska AlicjaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat 2012, 2013) Dziewczęta
1764  Brzeziński JanSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
1863  Bucko TymoteuszSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)
19104  Budniakiewicz IgorLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
20140  BŁAŻEWICZ JULIAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy białe - niebieskie
2182  Cader PawełBielski klub karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
22144  Chandrała DominikCENTRUM SPORTOW WALKI KAMIL HODANAKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
23149  Chałupczak Adam SATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)
24112  Czech KamilOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
25216  Czubak HannaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
2677  Dąbrowski MaksymilianBielski klub karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
271  Darmochwał NataliaKlub Karate Full Contact - WałbrzychKATA 8-9 lat (2010, 2011)
2848  Dobosiewicz NinaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy białe - niebieskieKUMITE -60 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
2988  Dobrowolska JuliaTBSTKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższe
30147  Dojlidko NorbertCENTRUM SPORTOW WALKI KAMIL HODANAKUMITE -35 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
3160  Dolega JanSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
32142  Draguła FilipOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -35 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
33199  Duraj MikołajNyski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)
3423  Dybała KsaweryOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
35195  Dziuk AniaNyski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)
36119  Dziwota SzymonTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
37210  Długosz AleksanderNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
38207  Długosz AmeliaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -60 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
3938  Feliks FranciszekOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
40156  Figel AleksanderBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
41155  Filipowska KalinaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat 2012, 2013) Dziewczęta
42141  Frączak-Kot JanOpolski Klub Karate KyokushinKATA 6-7 lat (2012, 2013)KUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
4311  Frączak-Kot MikołajOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
4447  Gach JakubOpolski Klub Karate KyokushinKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy białe - niebieskieKUMITE +70 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
45214  Gajda OliwiaNoworudzki Klub Karate KyokushinKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
46114  Gajowniczek NikolaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
47113  Gajowniczek WiktoriaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
4881  Gancarski MarcelBielski klub karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
49175  Gembicka AleksandraBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -55 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
50136  GLEB DAWIDFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
5142  Gomola OliverOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
5243  Gomola TymonOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
5326  Góralny MaksymilianOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
54179  Górska OlgaBiały Lew Cieśliński DojoKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -55 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
55110  Gołębiewski MaksymilianLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -55 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
5661  Gregorczyk JagodaSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
57102  Gruszczyński BartoszLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
58185  Gruszecki AdamTBSTKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
5990  Grzędzińska KarolinaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
60161  Grzegorz SebastianBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
6195  Hampl DavidOkami TeamKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
62101  Hampl JakubOkami TeamKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższe
6320  Heffner MichałOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
64215  Hoher GabrielaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
65188  Hojarczyk HugoTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
66166  Jabłońska NataszaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat 2012, 2013) Dziewczęta
67134  JADŻYN AMELIAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
6830  Jagosz DariaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
69122  Janczewski KonradTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
7062  Janicki AntoniiSATORI KrakówKATA 6-7 lat (2012, 2013)
7154  Janicki JanSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
72192  Jankiewicz SzymonNyski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
73123  Jankowski TymonTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
7466  Jarośiński NikolasKlub Karate Shin Czarny BórKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
7591  Kaczmarzyk JanuszTBSTKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy żólte i wyższe
7694  Kaczmarzyk MagdalenaTBSTSędzia
7792  Kaczmarzyk NataliaTBSTKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższe
7868  Karpowicz AleksandraKlub Karate Shin Czarny BórKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
7969  Karpowicz JuliaKlub Karate Shin Czarny BórKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
8097  Kašpar AntonínOkami TeamKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
8114  Kierońska NataszaOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -28 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
8215  Kieroński KacperOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
83204  Klichowski OliwierFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
8440  Kloska JulianOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
8539  Kloska MaksymilianOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
86145  Kluba BartoszCENTRUM SPORTOW WALKI KAMIL HODANAKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
8793  Kobus GustawTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
88133  KOCUN GRACJANFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
89174  Kondyjewski TomaszBiały Lew Cieśliński DojoKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
90138  KOPEĆ HANIAFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
91206  Kornacki KrzysztofNoworudzki Klub Karate KyokushinSędzia
9227  Korolov DavidOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
93120  Kosyl KrzysztofTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
94209  Koszyńska MagdalenaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
9580  Kowalczuk KarolinaBielski klub karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
96189  Krajewski HubertTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)
97100  Kryštof PomahačOkami TeamKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższe
98121  Krzysztoszek PolaTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
99208  Kubas MartaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
100178  Kubiak AleksandraBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
101177  Kubiak MichalinaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
10267  Kurnyta KarinaKlub Karate Shin Czarny BórKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
10316  Leńczuk MichałOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
104218  Leszek AleksanderBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
105173  Leszkiewicz AlicjaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
106172  Leszkiewicz MajaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
10733  Lewandowski JakubOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
108157  Lewicki DawidBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
109203  Lipiński JakubNyski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
11098  Lukeš MatyášOkami TeamKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
11199  Mach MatějOkami TeamKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
11221  Maj ZuzannaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
113125  Majewski RadosławTBSTKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
11410  Malesa KamilOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
115222  Marcinkowski MikołajBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
116135  MAŚLACH SZYMONFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
11729  Matyschok LauraOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
11828  Matyschok OliverOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
11972  Mazanek JuliaKlub Karate Shin Czarny BórKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
120150  Mech FilipSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
121151  Mech OlimpiaSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)
12232  Michałków PatrykOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
12344  Misz KatarzynaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
12478  Mołek NikodemBielski klub karate KyokushinKATA 6-7 lat (2012, 2013)KUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
125187  Muszyńska MajaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
1264  Muszyńska MartaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -35 (12-13 lat 2006, 2007) Dziewczęta
1275  Muszyński FilipOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
128170  Młodkowska LarysaBiały Lew Cieśliński DojoKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
12936  Narolski NikolasOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
13037  Narolski OliverOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
13175  Nędza StanisławBielski klub karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
132124  Nowacka AnnaTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższe
13356  Nowak MichalinaSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
134190  Nowicka MajaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
1357  Ogłaza DawidOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
136219  Ostaszewicz OlgaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
13724  Pakiet SebastianOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
138146  Pasiecznik DominikCENTRUM SPORTOW WALKI KAMIL HODANAKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
139153  Perez GabrielSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)
14071  Phan Van KarinaKlub Karate Shin Czarny BórKUMITE -28 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
141171  Piaścik SzymonBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
142165  Piaścik TomaszBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
143180  Pietrzak AleksanderBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
144181  Pietrzak WiktorBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -55 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
145198  Piszczyk LauraNyski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
14685  Plichta ZuzannaTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -28 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
14746  Ploch MateuszOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
14835  Ploch PaulinaOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
149128  POPKO KAROLFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
150201  Porębski KamilNyski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)
15196  Port LukášOkami TeamKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
152221  Posoń AntoniBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
153220  Posoń GabrielaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
1548  Pracka JuliaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
155109  Prelewicz NorbertLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -65 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
15617  Prum MarcinOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
15774  Ptasznik OliwierKlub Karate Shin Czarny BórKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
15855  Pukała MaciejSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
15912  Pławski RobertOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
160191  Płończak JulitaNyski Klub Karate KyokushinKATA 6-7 lat (2012, 2013)KUMITE (6-7 lat 2012, 2013) Dziewczęta
161176  Radkiewicz MichałBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
162126  RAMS JACEKFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
163132  RATAJCZYK NORBERTFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
16452  Rogalski MaksymilianOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
165194  Różniatowska JuliaNyski Klub Karate KyokushinKATA 6-7 lat (2012, 2013)
166182  RUTKOWSKI FILIP TBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
167186  Rybska KarolinaTBSTKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy żólte i wyższeKUMITE +60 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Dziewczęta
16834  Rymarz PaulinaOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
16957  Rzadkosz TymonSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
170158  Rzepska JustynaBiały Lew Cieśliński DojoKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
171193  Rzepski KrzysztofNyski Klub Karate KyokushinKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -65 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
17222  Sak MikołajOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
17359  Sarnecka IgaSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
17476  Śiuda OlivierBielski klub karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
175131  SKALIK AMELIAFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
176130  SKALIK MILENAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -60 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
177213  Skrzypczak KrystianNoworudzki Klub Karate KyokushinKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
17850  Śleziona JeremiOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
179163  Ślusarski IgnacyBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
180162  Ślusarski RemigiuszBiały Lew Cieśliński DojoKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -65 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
181107  Sosnowska MajaLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
182148  Sołtysiński MikołajSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
183164  Starczewska MartynaBiały Lew Cieśliński DojoKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -48 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
184197  Szafrańczuk ZofiaNyski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
185154  Szarawara PolaSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)
1866  Szokalski WojciechOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
187160  Szpala WiktoriaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE +60 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Dziewczęta
188118  Szumowski BartoszTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
18918  Szylderowicz AnnaOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
190183  Szymiewicz Jakub TBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
191223  Słowik DariaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
192202  Tajduś WiktorNyski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)
19325  Tańczak AleksanderOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
194115  Tula KamilaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
195106  Turkiewicz WeronikaLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
196105  Turkiewicz WiktorLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE +65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
197108  Urban NinaLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKATA 8-9 lat (2010, 2011)
19873  Urbaniak KajetanKlub Karate Shin Czarny BórKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
19965  Urbaniak MikołajKlub Karate Shin Czarny BórKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
20086  Vedral LenaTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
201152  Vlaicu AlinSATORI KrakówKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
202143  Wachnicki MichałOpolski Klub Karate KyokushinKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy żólte i wyższe
203139  WALUS JULIAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
204205  Wereszczyński KacperFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
20513  Wieczorek JakubOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -55 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
206211  Wielgus OliwiaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
207129  WÓJCIK FILIPFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE +65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
20849  Wojtas MajaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
20958  Woliński WiktorSATORI KrakówKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
21053  Woś IgaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
211167  Woźna GabrielaBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
212168  Wysocki MateuszBiały Lew Cieśliński DojoKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
21384  Zaniewski MaciejBielski klub karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
21483  Zaniewski WojciechBielski klub karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
215137  ZDANOWICZ DOMINIKAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
216212  Ziewacz DominikNoworudzki Klub Karate KyokushinKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
217111  Zwoliński AlanLegnicki Klub Karate Shinkyokushin KNOCKDOWNKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
218159  Zwolski MichałBiały Lew Cieśliński DojoKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy