Lista zgłoszonych zawodników
Liga Karate Kontaktowego Lubawka CUP Lubawka, 22 kwietnia 2023r.
W razie konieczności skorygowania danych prosimy o kontakt pod adresem daniel@proscore.pl
|
1 | 62 | CIRCĀNS TREVISS | Latvian National Team | 6 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
2 | 63 | Liepiņš Ragnars | Latvian National Team | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
3 | 66 | Lipka Aleksandrs | Latvian National Team | 7 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy +35kg | |
4 | 61 | Mordaņa Valērija | Latvian National Team | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -35kg | |
5 | 58 | Spodris Igors | Latvian National Team | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
6 | 69 | Žuks Vitālijs | Latvian National Team | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
7 | 115 | Akacki Mateusz | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy +55kg | |
8 | 93 | Andriichuk Mirra | Klub Karate Kyokushin Legnica | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
9 | 6 | Atanasov Alexandr | Oyamas Team Praha | 7 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
10 | 7 | Atanasov Christian | Oyamas Team Praha | 4 KYU | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) p. żółte i wyższe | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -50kg | |
11 | 95 | Bąk Amelia | Klub Karate Kyokushin Legnica | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
12 | 136 | Bangura Daniło | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 4 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -70kg | |
13 | 135 | Bangura Ewa | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -45kg | |
14 | 71 | Bereznevs Akims | Latvian National Team | 7 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
15 | 131 | Biegaj Aleksander | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -30kg | |
16 | 113 | Biegaj Zuzanna | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
17 | 49 | BISKUPOWICZ BARTŁOMIEJ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
18 | 126 | Bojko Tomasz | BUSHIDO Mrozek Team | 10 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
19 | 16 | Bratishko Illia | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 5 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. żółte i wyższe | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
20 | 15 | Bratishko Matvii | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 10 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
21 | 218 | Brylińska Alicja | Biały Lew Dojo | 6 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -35kg | |
22 | 219 | Brylińska Zofia | Biały Lew Dojo | 10 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Dziewczęta -25kg | |
23 | 139 | Bublias Maria | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
24 | 91 | Bystry Antoni | Klub Karate Kyokushin Legnica | 4 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg | |
25 | 11 | Chkhaidze Semen | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 9 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
26 | 22 | Chorągwicki Kamil | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
27 | 21 | Chorągwicki Marcin | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
28 | 171 | CINCIO OLIWIER | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 4 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -70kg | |
29 | 116 | Cymerman Damian | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 7 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy +50kg | |
30 | 153 | Czechowski Brunon | Bielski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
31 | 1 | Darmochwał Natalia | Fight Club Lubawka | 6 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
32 | 206 | Docenko Igor | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | IV DAN | | | Sędzia |
33 | 68 | Dubrovskis Mikaels | Latvian National Team | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
34 | 12 | Dudek Michał | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 9 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
35 | 207 | Dudek Natalia | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 1 KYU | | | Sędzia |
36 | 73 | Dziadczyk Celina | Opolski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
37 | 158 | Dzierżawa Grzegorz | Bielski Klub Karate Kyokushin | 3 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg | |
38 | 156 | Fąferko Antoni | Bielski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
39 | 195 | Fedoruk Bartek | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
40 | 194 | Fedoruk Piotr | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
41 | 42 | FILA JAKUB | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy +35kg | |
42 | 28 | Fudro Jan | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 10 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
43 | 60 | Gabrens Dominiks | Latvian National Team | 8 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
44 | 33 | GADZINA HANNA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
45 | 210 | Gailis Ričards Rudolfs | Latvian National Team | 2 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -50kg | |
46 | 31 | Gajda Oliwia | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 5 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -50kg | |
47 | 190 | Gieles Wiktoria | Fight Club Lubawka | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
48 | 118 | Gospoś Borys | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 9 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -55kg | |
49 | 18 | Gołczyk Natalia | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 5 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Dziewczęta -55kg | |
50 | 127 | Grabowski Dawid | BUSHIDO Mrozek Team | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
51 | 133 | Grabowski Radosław | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | IV DAN | | | Sędzia |
52 | 177 | Hampl Jakub | Okami Team | 5 KYU | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) p. żółte i wyższe | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -50kg | |
53 | 169 | HENDRZAK MAJA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
54 | 168 | HENDRZAK MAJA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
55 | 157 | Hołdyk Kuba | Bielski Klub Karate Kyokushin | 5 KYU | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) p. żółte i wyższe | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy +70kg | |
56 | 161 | Hubarczuk Weronika | Bielski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -30kg | |
57 | 27 | Idzi Leon | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
58 | 173 | Ivanov Bohdan | Bielski Klub Karate Kyokushin | 5 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -65kg | |
59 | 227 | Jabłońska Natasza | Biały Lew Dojo | 6 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -35kg | |
60 | 228 | Jabłońska Natasza | Biały Lew Dojo | 6 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -35kg | |
61 | 216 | Jabłoński Borys | Biały Lew Dojo | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
62 | 217 | Jabłoński Maxim | Biały Lew Dojo | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
63 | 36 | JAKSOŃ ANTONI | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
64 | 125 | Janas Aleksandra | BUSHIDO Mrozek Team | 2 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Dziewczęta -65kg | |
65 | 106 | JANKOWSKI PIOTR | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 7 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
66 | 48 | JASIURKOWSKI MICHAŁ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 8 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
67 | 119 | Jaworska ? Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
68 | 112 | Jałoszewska Katarzyna | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
69 | 220 | Jędrzejek Michał | Biały Lew Dojo | 7 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
70 | 151 | Jelyzaweta Siunowa | Bielski Klub Karate Kyokushin | 7 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
71 | 221 | Jezierska Zuzanna | Biały Lew Dojo | 5 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -50kg | |
72 | 108 | JUZAK ROBERT | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 1 KYU | | | Sędzia |
73 | 134 | Kacper Zadrożny | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
74 | 178 | Kalińska Aleksandra | Fight Club Lubawka | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
75 | 72 | Kalnītis Mihaels | Latvian National Team | 7 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -40kg | |
76 | 2 | Kašpar Antonín | Okami Team | 4 KYU | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) p. żółte i wyższe | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg | |
77 | 179 | Kazuro Amelia | Fight Club Lubawka | 9 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -35kg | |
78 | 111 | KĘPA ANDRZEJ | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 9 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg | |
79 | 148 | Klimek Oskar | Bielski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
80 | 17 | Kobasa Oskar | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 10 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
81 | 65 | Kobrinecs Damirs | Latvian National Team | 10 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
82 | 212 | Koch Paweł | Fight Club Lubawka | 9 KYU | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) | | |
83 | 181 | Kocun Gracjan | Fight Club Lubawka | 6 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
84 | 182 | Kopeć Nikola | Fight Club Lubawka | 9 KYU | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Dziewczęta -25kg | |
85 | 55 | Korolov Davyd | Opolski Klub Karate Kyokushin | 6 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
86 | 144 | Kosenko Michał | Klub Karate Kyokushin Legnica | 6 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -60kg | |
87 | 26 | Kossak Antoni | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -30kg | |
88 | 155 | Kowalczuk Karolina | Bielski Klub Karate Kyokushin | 4 KYU | Junior 16-18 lat (2005-2007) p. żółte i wyższe | | |
89 | 214 | Kowalczyk Lena | Biały Lew Dojo | 5 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta +55kg | |
90 | 13 | Kowalski Ignacy | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 10 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
91 | 83 | Koziak Wojciech | Opolski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
92 | 78 | Kozłowska Weronika | Opolski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | | |
93 | 98 | Kozłowski Filip | Opolski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
94 | 175 | Krejčí David | Okami Team | 7 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg | |
95 | 124 | Krilova Anna | Latvian National Team | 7 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
96 | 84 | KRZYWICKI ALEKSANDER | Klub Karate Kyokushin Legnica | 1 KYU | Junior 16-18 lat (2005-2007) p. żółte i wyższe | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -65kg | |
97 | 96 | Krzyżanowska Dominika | Klub Karate Kyokushin Legnica | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
98 | 121 | Księżopolski Michał | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 8 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
99 | 122 | Księżopolski Piotr | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg | |
100 | 43 | KUCHNIA BRAJAN | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg | |
101 | 24 | Kwiatkowski Dominik | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
102 | 104 | KŁAPACZ DAWID | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 4 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -45kg | |
103 | 76 | Kłodziński Fabian | Opolski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
104 | 75 | Kłodziński Julian | Opolski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
105 | 196 | Lepucki Lepucki | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
106 | 64 | Liepiņš Leo | Latvian National Team | 5 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy +55kg | |
107 | 59 | Liepiņš Miks | Latvian National Team | 7 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
108 | 191 | Maj Kamil | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -45kg | |
109 | 67 | Makovejevs Kirils | Latvian National Team | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy +35kg | |
110 | 225 | Makowska Oliwia | Biały Lew Dojo | 6 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
111 | 79 | Maksym Jaszczyk | Opolski Klub Karate Kyokushin | 7 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
112 | 149 | Malarz Dawid | Bielski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | Junior 16-18 lat (2005-2007) p. białe-niebieskie | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy +85kg | |
113 | 120 | Mariańska Anita | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -45kg | |
114 | 109 | Martseniuk Polina | Latvian National Team | 5 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -35kg | |
115 | 50 | MAZUR EDYTA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 4 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta +60kg | |
116 | 202 | Medvetskyy Danilo | Oyamas Team Praha | 6 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
117 | 102 | MERENA ANTONI | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 7 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy +35kg | |
118 | 223 | Michalik Bartek | Biały Lew Dojo | 8 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
119 | 37 | MIKIELEWICZ KAROL | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy +35kg | |
120 | 30 | Mikołajczyk Wojciech | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 10 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg | |
121 | 10 | Mokliak Polina | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -35kg | |
122 | 47 | MORAWSKA JOANNA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
123 | 46 | MORDARSKI RAFAŁ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy +50kg | |
124 | 159 | Mrowiec Kacper | Bielski Klub Karate Kyokushin | 5 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
125 | 197 | Mrówka Vanessa | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
126 | 70 | Nahodkina Valērija | Latvian National Team | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -25kg | |
127 | 208 | Najworsz Julia | Fight Club Lubawka | 9 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
128 | 41 | NIEMASIK MIKOŁAJ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
129 | 99 | NOWOSIELSKA ADRIANNA | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 6 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta +55kg | |
130 | 77 | Ochota Zuzanna | Opolski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
131 | 90 | Opaczewska Zuzanna | Klub Karate Kyokushin Legnica | 7 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
132 | 38 | OSMOLAK MATEUSZ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
133 | 226 | Pawłowska Lena | Biały Lew Dojo | 8 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
134 | 101 | PAŁKA ANASTAZJA | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 7 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -45kg | |
135 | 162 | Piasecka Wiktoria | Bielski Klub Karate Kyokushin | 3 KYU | Junior 16-18 lat (2005-2007) p. żółte i wyższe | | Sędzia |
136 | 184 | Piegutkowska Iga | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
137 | 154 | Pienda Sebastian | Bielski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -45kg | |
138 | 188 | Pietrzak Maja | Fight Club Lubawka | 8 KYU | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) p. białe-niebieskie | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -55kg | |
139 | 172 | PIKSA ANTONI | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
140 | 224 | Piotrowski Samuel | Biały Lew Dojo | 8 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
141 | 20 | Pluta Zuzanna | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 4 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -55kg | |
142 | 192 | Podgórski Leon | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
143 | 34 | POLAK MAJA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
144 | 213 | Policht Miłosz | Fight Club Lubawka | 8 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | | |
145 | 160 | Poniedziałek Karol | Bielski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
146 | 103 | POTRZ MIKOŁAJ | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 7 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -40kg | |
147 | 137 | Prokopczuk Aleksander | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 8 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg | |
148 | 189 | Ratajczyk Norbert | Fight Club Lubawka | 6 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy +70kg | |
149 | 110 | Revjakovs Aleksandrs | Latvian National Team | 2 KYU | | | Sędzia |
150 | 14 | Romanenko Oleksandr | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 6 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. żółte i wyższe | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
151 | 138 | Rostkowski Adam | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy +50kg | |
152 | 205 | Rotko Sasza | Opolski Klub Karate Kyokushin | 10 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -40kg | |
153 | 29 | Różański Jakub | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 6 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
154 | 3 | Runštuk Jakub | Okami Team | 5 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg | |
155 | 52 | Sądecki Antoni | Opolski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg | |
156 | 32 | Sadowski Piotr | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | II DAN | | | Sędzia |
157 | 198 | Salamon Bianka | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -35kg | |
158 | 141 | Schröter Michał | Klub Karate Kyokushin Legnica | 7 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
159 | 92 | Schroter Michał | Klub Karate Kyokushin Legnica | 7 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg | |
160 | 130 | Siwiak Paweł | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 6 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy +55kg | |
161 | 39 | SKALANY LENA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
162 | 199 | Skalik Milena | Fight Club Lubawka | 5 KYU | | | Sędzia |
163 | 88 | Skóra Wiktor | Klub Karate Kyokushin Legnica | 7 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy +55kg | |
164 | 165 | Skrypka Dmytro | Bielski Klub Karate Kyokushin | 1 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -85kg | |
165 | 163 | Śliwa Maciej | Bielski Klub Karate Kyokushin | I DAN | | | Sędzia |
166 | 150 | Śliwa Miłosz | Bielski Klub Karate Kyokushin | 3 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | | |
167 | 23 | Sobera Marcelina | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 8 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -25kg | |
168 | 56 | Solovjovs Miroslavs | Latvian National Team | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
169 | 105 | SOSNOWSKA MAJA | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 3 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg | |
170 | 186 | Sowierszenko Laura | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -25kg | |
171 | 180 | Sołtys Antoni | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
172 | 185 | Stec Julia | Fight Club Lubawka | 8 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
173 | 4 | Štemberková Eliška | Okami Team | 6 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
174 | 174 | STEPKO SARA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 1 KYU | | | Sędzia |
175 | 89 | Supernak Artur | Klub Karate Kyokushin Legnica | 9 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -60kg | |
176 | 51 | SURMIAK KAROL | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 8 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg | |
177 | 183 | Suszek Hania | Fight Club Lubawka | 9 KYU | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
178 | 187 | Szlachta Lena | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg | |
179 | 25 | Szmechlik Emilia | KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin | 8 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -25kg | |
180 | 74 | Szramiak Beata | Opolski Klub Karate Kyokushin | I DAN | | | Sędzia |
181 | 107 | SZYMAŃSKA AGNIESZKA | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 2 KYU | | | Sędzia |
182 | 132 | Tararuj Wiktoria | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 8 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg | |
183 | 100 | TOPOLIŃSKA MARTA | SO-KYOKUSHIN LEGNICA | 7 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -55kg | |
184 | 5 | Tošovská Adéla | Okami Team | 6 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -35kg | |
185 | 57 | Trabo Dāniels | Latvian National Team | 2 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -70kg | |
186 | 9 | Troshyn Denis | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 8 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy +50kg | |
187 | 8 | Troshyn Gleb | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 8 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -45kg | |
188 | 129 | Tylza Dominika | BUSHIDO Mrozek Team | 10 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta +35kg | |
189 | 128 | Tylza Inga | BUSHIDO Mrozek Team | 10 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta +45kg | |
190 | 166 | Ursul Maksym | Bielski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -40kg | |
191 | 200 | Uściłowska Karolina | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | 10 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta +60kg | |
192 | 35 | VIKTORSKA IRINA | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
193 | 152 | Volodko Marco | Bielski Klub Karate Kyokushin | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg | |
194 | 170 | WĄSALA MATEUSZ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 4 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -70kg | |
195 | 203 | Węgrzyn Iga | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Dziewczęta -25kg | |
196 | 94 | Węgłowski Szymon | Klub Karate Kyokushin Legnica | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg | |
197 | 193 | Wieczorkiewicz Maja | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -45kg | |
198 | 209 | Wierdak Konrad | Fight Club Lubawka | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -40kg | |
199 | 211 | Wierdak Konrad | Fight Club Lubawka | 8 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -40kg | |
200 | 45 | WOLAK MIKOŁAJ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
201 | 167 | Wróbel Vanessa | Bielski Klub Karate Kyokushin | 4 KYU | Junior 16-18 lat (2005-2007) p. żółte i wyższe | | |
202 | 204 | Wyrostek Iga | Fight Club Lubawka | 8 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. białe-niebieskie | | |
203 | 147 | Wyrostek Iga | Fight Club Lubawka | 8 KYU | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) p. białe-niebieskie | | |
204 | 146 | Wyrostek Mateusz | Fight Club Lubawka | 8 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
205 | 85 | Yaroshynska Anna | Klub Karate Kyokushin Legnica | 2 KYU | Junior 16-18 lat (2005-2007) p. żółte i wyższe | Junior 16-18 lat (2005-2007) Dziewczęta +65kg | |
206 | 86 | Yaroshynskyi Dominik | Klub Karate Kyokushin Legnica | 5 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -40kg | |
207 | 97 | Yaroshynskyi Yan | Klub Karate Kyokushin Legnica | 3 KYU | | | Sędzia |
208 | 1 | Zaleski Bogdan | Biały Lew Dojo | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg | |
209 | 2 | Zaleski Makar | Biały Lew Dojo | 9 KYU | | Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg | |
210 | 222 | Zarówna Zofia | Biały Lew Dojo | 7 KYU | | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -60kg | |
211 | 215 | Zawadzki Jakub | Biały Lew Dojo | 5 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg | |
212 | 87 | Ziółkowski Igor | Klub Karate Kyokushin Legnica | 5 KYU | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) p. żółte i wyższe | Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg | |
213 | 44 | ŁABUDA PAWEŁ | KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA | 9 KYU | | Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg | |
214 | 19 | Łysik Marta | Klub Sportów Walki BUSHI Józefów | 5 KYU | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) p. żółte i wyższe | Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg | |
215 | 164 | Łyszczek Mariusz | Bielski Klub Karate Kyokushin | 8 KYU | | Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -75kg | |