Lista zgłoszonych zawodników

Polska Liga Karate Shinkyokushin
Puchar Smoka 2019
Warszawa, 25 maja 2019r.

W razie konieczności skorygowania danych prosimy o kontakt pod adresem representative@shinkyokushinkai.org.pl
Lp Numer Zawodnik
120  Adamik JakubOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -35 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
280  Andrzejewski JanTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
32  BĄCAL MIKOŁAJ Kamiennogórski Klub OyamaKUMITE -75 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
418  Bąk LauraOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
543  Balińska KlaraTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)
656  Baranowski JanTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
760  Baranowski JerzyTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
833  Białek JuliaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
963  Białek JuliaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
1095  BIENIEK NIKOLAFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
1175  Bożycki SzymonTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
1283  Brysiak MikołajTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
13104  Brzuszczyński DominikTBSTSędzia
1410  Cyron SzymonNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
1581  Czarnecki IgorTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
1637  Darmochwał NataliaKlub Karate Full Contact - WałbrzychKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
1724  Draguła FilipOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -35 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
18108  Dziwota SzymonTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
196  Długosz AleksanderNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
205  Długosz AmeliaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -60 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
2145  Ferenc Paweł TBSTKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy żólte i wyższeKUMITE +75 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
2222  Frączak-Kot MikołajOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
2365  Frankiewicz AleksandraTBSTKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy białe - niebieskie
2427  Gajewicz JuliaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
2552  Gajowniczek NikolaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
2653  Gajowniczek WiktoriaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
2784  Gawarska MariaTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
2885  Gawarska ZofiaTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
29100  GLEB DAWIDFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
304  Góralny MaksymilianOpolski Klub Karate KyokushinKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
3114  Gruszel MateuszOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -65 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
3274  Grzędzińska KarolinaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
3351  Hardej MartaTBSTKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
3472  Helbert StanisławTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
3591  JADŻYN AMELIAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
3657  Janczewski KonradTBSTKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
3788  Janczewski KonradTBSTKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
3846  Jankowski KacperTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
3961  Jankowski TymonTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
4082  Jarosiński ErykTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
4166  Kaczmarek BeataTBSTSędzia
42101  Kalińska JuliaTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
4397  KOCUN GRACJANFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
44102  Koczergo TosiaTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
4590  KOPEĆ HANNAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
4647  Koprjaniuk KamilTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
4773  Korczak KsaweryTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -25 (8-9 lat, 2010, 2011) Chłopcy
4855  Kosyl KrzysztofTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
499  Koszyńska MagdalenaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
5030  Kołodziejska EmiliaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
5170  Krajewski HubertTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
5239  KRÓL ANNATBSTKUMITE -48 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
5340  KRÓL KAJETANTBSTKUMITE (6-7 lat, 2012, 2013) Chłopcy
5459  Krzysztoszek PolaTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
557  Kubas MartaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
5667  Kubiak Karolina TBSTSędzia
5731  Kulczyk KlaraKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
58103  Kumela IgorTBSTKUMITE -65 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
5979  Kwiatkowski AdamTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
6011  Maj ZuzannaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
6121  Malesa KamilOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
6242  Manelski GrzegorzTBSTKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy białe - niebieskie
6398  MAŚLACH SZYMONFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
6429  Mularczyk DanielKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskie
6549  Muszyńska MajaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
6617  Muszyńska MartaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -35 (12-13 lat 2006, 2007) Dziewczęta
6716  Muszyński FilipOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
6848  Najdzionek Michał TBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
6996  NIEPSUJ BARTEKFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
7087  Plichta ZuzannaTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -28 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
7136  Pomjan SzymonKlub Karate Full Contact - WałbrzychKUMITE -55 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
7219  Pracka JuliaOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
7368  Pruchnicki SebastianTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
7412  Pławski RobertOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
7564  Rasztawicki KamilTBSTKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy białe - niebieskieKUMITE +75 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
7699  RATAJCZYK NORBERTFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
7769  Rawa EwelinaTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
7877  Rechczak MichalinaTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)
7976  Roguska JuliaTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
8032  Rożniata NinaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
8138  RUTKOWSKI FILIP TBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy żółte i wyższeKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
82107  Rybska KarolinaTBSTKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy żólte i wyższeKUMITE +60 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Dziewczęta
8326  Rygiel MariaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 8-9 lat (2010, 2011)
8435  Sędziak JakubKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 16-17-18 lat (2001, 2002, 2003) pasy białe - niebieskieKUMITE -65 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
8593  SKALIK AMELIAFIGHT CLUB LUBAWKAKUMITE +45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
8694  SKALIK MILENAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy żólte i wyższeKUMITE -55 (14-15 lat, 2004, 2005) Dziewczęta
871  STEPKO SARAKamiennogórski Klub OyamaKUMITE -60 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Dziewczęta
8850  Stworzyjan KamilTBSTKATA 14-15 lat (2004, 2005) pasy białe - niebieskieKUMITE -65 (14-15 lat, 2004, 2005) Chłopcy
8962  Szewczyk SebastianKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
9086  Szlaga IgorTBSTKUMITE +40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
9123  Szokalski WojciechOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -65 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
9258  Szumowski BartoszTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
9341  Szymański OliwierTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
9413  Tańczak AleksanderOpolski Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -33 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
9554  Tula KamilaTBSTKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Dziewczęta
9634  Vogel FabianKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 12-13 lat (2006, 2007) pasy białe - niebieskieKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
973  WĄSALA MAREK Kamiennogórski Klub OyamaKUMITE -75 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
9825  Wasiak LenaKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 8-9 lat (2010, 2011)
9978  Wieczorek BartłomiejTBSTKUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
1008  Wielgus OliwiaNoworudzki Klub Karate KyokushinKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy żólte i wyższeKUMITE +35 (10-11 lat 2008, 2009) Dziewczęta
10144  Zadorozhnyi ArtemTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy
10228  Zawadzki FranciszekKlub Karate Kyokushin Nintai - GłownoKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskie
103105  Zbytniewski AdamTBSTKUMITE +30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
104106  Zbytniewski DanielTBSTKUMITE -45 (12-13 lat, 2006, 2007) Chłopcy
10592  ZDANOWICZ DOMINIKAFIGHT CLUB LUBAWKAKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Dziewczęta
10671  Żebrowski JakubTBSTKATA 8-9 lat (2010, 2011)KUMITE -30 (8-9 lat 2010, 2011) Chłopcy
10715  Zubrzycki MichałOpolski Klub Karate KyokushinKUMITE -65 (16, 17, 18 lat, 2001, 2002, 2003) Chłopcy
10889  Żukowski JakubTBSTKATA 10-11 lat (2008, 2009) pasy białe - niebieskieKUMITE -40 (10-11 lat, 2008, 2009) Chłopcy